Herosi
powrót do forum 1 sezonu

Sezon 1 - błędy?

ocenił(a) serial na 9

Oglądam sezon 1-szy i kilka scen nie daje mi spokoju:

Eden McCain (moc manipulacji) przychodzi do Sylora, by nakłonić go do samobójstwa. Nagle
jej moc przestaje działać, za to blokada przestaje powstrzymywać moc Sylara. Ktoś strzela, lecz
nie wiadomo kto do kogo. Co więcej, dalej serial biegnie tak, jakby scena ta nie miała miejsca
- Sylar jest dalej więziony, a Eden jakby nigdy nie było. Przegapiłem jakiś odcinek, widziałem
źle zmontowaną wersję czy twórcy coś sknocili?

Odcinek 13 japończycy stoją na parkingu i uciekają przed facetami w garniturach. Zakończenie
sceny wskazuje, że zostali okrążeni, tymczasem w następnej scenie z ich udziałem leżą
ukrywając się pod samochodem.

Zastanawia mnie też czemu Hiro stracił moc.

ocenił(a) serial na 8
Scarga

Niestety zbyt dawno oglądałem żeby odpowiedzieć Ci na pytanie. Ale jeśli chodzi o moc Hiro, to odpowiedź będzie w kolejnych sezonach. Bodajże w czwartym.

Scarga

Po 3 latach doczekałeś się odpowiedzi. Owa Eden nie chciała, żeby Sylar wziął sobie jej moc, więc strzeliła sobie w głowę. W jednej z późniejszych scen Noah wspomina o chęci ubicia Gabriela za to, co zrobił Eden. Czemu przechowalnia i moc manipulacji się popsuły? Bo tak pasowało scenarzystom, innego wyjaśnienia nie widzę.
Odnośnie 13 odcinka - kretyński montaż, może ktoś na siłę chciał wydłużyć odcinek.
Stary Petrelli zabrał moc Hiro po koniec 2. sezonu. Potem Flash... tfu, Daphne używa Speed Force, aby przenieść się w czasie i wrócić z naszym pulchniutkim Japończykiem do teraźniejszości.

ocenił(a) serial na 9
Nabuchodonozom

dzięki ;) muszę nadrobić odcinki i ogarnąć nowe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones