PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 994
oceny
7,3 10 1 59994
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

najmocniejszy heros ! :D

ocenił(a) serial na 10

w sumie nie pamietam jak sie zaczelo, ale wciagnal mnie serial na maxa ! chociaz nie przepadalam za "superludzmi" ;)
swietny ! i szkoda ze bez zakonczenia !
a heros- zdecydowanie Claire Bennet ! Ideal kobiety haha niezniszczalna :)

ocenił(a) serial na 10
kurebek

a ja przepadam za "superludźmi" i Kler (xD) to jest na ost miejscu ;P sylar przecież jej czaszkę otworzył i jakoś nie była niezniszczalna ;)

najmocniejszy moim zdaniem jest:sylar i Maya ;p

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Maya to fakt :D :D :D jak moglam zapomniec :)

ocenił(a) serial na 6
kurebek

Właśnie jestesm w połowie trzeciego sezonu i jak dla mnie najsilniejszy jest lalkarz (chyba ma na imie Doyle).Maya zabija wszystkich wokoło i nie potrafi skupić się na jednej osobie.

ocenił(a) serial na 10
MarMat_1208

Arthur Petrelli, zdecydowanie najpotężniejszy...

pablobyk

A Hiro najgłupszy :)

ocenił(a) serial na 8
marcin261287

Peter Petrelli xD w pierwszym sezonie, człowiek gąbka.

użytkownik usunięty
pablobyk

Zgadzam się. Od momentu, gdy odebrał Peterowi moce, nie miał sobie równych. Dopiero Azjata i Sylar zdołali go (wiemy co). Był najbardziej świadomy swoich mocy - i co najważniejsze - swoich granic. Osobiście bardzo rozczarował mnie los tej postaci - liczyłem na o Wiele Więcej.

ocenił(a) serial na 10

nie tylko ty ;) nawet nie dali mu możliwości pokazać w walce swoich mocy...

kamil665544

Haitiańczyk i Peter Petrelli trzeci Sylar

suli48

Haitańczyk nie... ledwo blokował moce Petera. Nie pamiętam "właściciela", ale perswazja była bardzo fajna - jedyna moc, którą chciałbym posiadać :)
Najpotężniejszy na tę chwilę jest Sylar, ale jak Peter go dotknie to będzie ich dwóch. Hiro wbrew pozorom też jest dobry - jeszcze nikt go w walce nie pokonał, sylar też nie dał mu rady

ocenił(a) serial na 9
kurebek

Sylar,Arthur,Peter,Maya,Haitańczyk,Hiro Nakamura,Candice
To są chyba najsilniejsi herosi.

ocenił(a) serial na 7
kurebek

Ojciec Petrellich był mocny.

ocenił(a) serial na 10
kurebek

wszyscy zapomnieli (nawet ja xD ) o Baronie Samedi -jest to brat Haitańczyka z niezniszczalną skórą :) zbyt dużo go nie poznaliśmy ale mógłby też wymiatać ^^ sylar by mu czaszki nie rozwalił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones