PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 994
oceny
7,3 10 1 59994
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 9

Napiszcie którą moc chcieli byś cie mieć i dlaczego

ocenił(a) serial na 8
steryd999

Adam Monroe za moc nieśmiertelności.

steryd999

nadzwyczajna siła Nikki i moc regeneracji Claire. chociaż w sumie wszystkie moce są super :)
i wszystkie moce, które zdobył Sylar lub Peter ;P

ocenił(a) serial na 8
Toille

Matt Parkman :) i od razu życie staje się łatwiejsze
natomiast prawdziwa matka Claire, totalnie zbędna moc, chyba że lubisz palić i nie stać cię na zapalniczkę :P

ocenił(a) serial na 7
Pauleta

ja najbardziej lubiłam Syler'a i Petera ale nie chciałabym mieć mocy Syler'a. Mogłabym mieć moc Tracy Strauss albo koleżanki Hiro, która miała zdolność szybkiego zapamiętywania.

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

Parkman i Hiro bezapelacyjnie mieli najlepszą moc. Petera i Sylara nie liczę bo oni mogli mieć je wszystkie.

ocenił(a) serial na 10
steryd999

ja latać

steryd999

moją ulubioną postacią jest listonosz który pojawia się w 3 cim sezonie w 21 minucie 4 odcinka

użytkownik usunięty
steryd999

Wszystkie moce :) ale jeśli już o jedną chodzi to chyba moc Claire lub Hiro..

ocenił(a) serial na 10
steryd999

JAK PRZED CHWILĄ spytałam swego mana powiedział,że moc uzdrawiania(a jestem obecnie na 9 odc.1szego sezonu)
ze chcialby leczyć wszelakie choroby
ja?nie chce ani latać,ani malować przyszłości-poczekam na inne możliwości wtedy odpowiem
p.s.Demi myślisz,że moc nieśmiertolności jest fajna?są starzy ludzie,że modlą się o śmierć,bo życie ich męczy.
bardziej mi się podoba moc Hiro-to taki Sai Baba-tylko Sai nie ratował ludzi wg.komiksu tylko swoich rodaków budując wielki szpital w Indiach dla biednych.I myslę,że działał wg.komiksu którego nikt nie narysował:)

ocenił(a) serial na 10
Tzolkin

należał do grupy Heroes o których większość ludzkości nie usłyszy:)

ocenił(a) serial na 9
steryd999

Mnie najbardziej spodobała się moc którą miał Doyle... a szczególnie gdy używał jej na Claire... :p

ocenił(a) serial na 4
steryd999

Na pewno najlepsza jest moc Peter'a, bo może mieć wszystkie moce, które pozna, a na dodatek - przejąć je niepostrzeżenie.
Gdybym jednak miała wybrać jedną jedyną moc to chyba wybrałabym Hiro albo Claire.
Hiro może zobaczyć np. koncert Nirvany na żywo albo zobaczyć jak tworzył dzieła Leonardo da Vinci. Może też odwiedzić przyszłość. Teleportuje się i zatrzymuje czas. To chyba najlepszy dar ze wszystkich możliwych (oczywiście oprócz daru Peter'a).

ocenił(a) serial na 8
deszczu_jt

nie lepiej czytać w myślach?

ocenił(a) serial na 4
Pauleta

Raczej nie sądzę.. Wolę znaleźć się gdzie chcę i kiedy chcę niż móc podsłuchać myśli wrogo np. wrogo nastawionych do mnie ludzi. Ludzkość lubi wiedzieć, co myślą inni, ale ja wolę się nie denerwować często nieprzychylnymi opiniami albo mrocznymi sekretami innych.

ocenił(a) serial na 8
steryd999

tak Matt ma wspaniała moc, może rozkazywać ludziom, robić co chce, Hiro podróżuje w czasie, może cofać się i naprawiać swoje błędy, zatrzymuje czas, Claire się regeneruje ale nie czuje bólu, hmmm trudny wybór, jakbym miała wybierać to była by to moc Hira

ocenił(a) serial na 9
cebulowa

Stara moc Petera była najlepsza :P Ale gdyby tak wybierać to chyba Hiro.

ocenił(a) serial na 9
steryd999

ja chciałabym mieć pierwszą zdolność Sylera- telekinezę. Po trzeciej serii stwierdzam też, że być może fajnie byłoby wiedzieć kiedy ktoś kłamie. Choć to na dłuższą metę może być uciążliwe. Ale jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones