PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 994
oceny
7,3 10 1 59994
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki z napisami? Przeszukałam już chyba wszystkie możliwe strony, ale są tylko pojedyncze odcinki, lub lektor którego nie znoszę.
Z góry dziękuje za pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
yvonneD

Może głupie pytania, ale z tematu nie można wywnioskować. Ogółem nie znosisz słuchać jakiegokolwiek lektora czy akurat tego konkretnego głosu lektora? Bo w Herosach wiem, że na pewno było co najmniej 3 różnych lektorów (no bo dla oddzielnych stacji): Maciej Gudowski, Piotr Borowiec i Mirosław Utta, wiec nie wierzę, że żadnego z nich nie można lubić.
I z napisami polskimi czy angielskimi (lub w jeszcze innych języku)? Bo jeśli angielskie, to wiem, gdzie można obejrzeć online, natomiast polskie to raczej online są wersje właśnie tylko z lektorem, a wersje z napisami trzeba pobierać osobno, gdyż oczywiste, że ludzie będą woleć sobie obejrzeć wersję z lektorem niż czytać napisy, w końcu tak ich przyzwyczaiła telewizja, no ale zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje.

Asasynek

Lektora nie trawię żadnego.
Z napisami polskimi najlepiej, ewentualnie ang też się zadowolę ;) Online było tylko z lektorem, lub bez jakichkolwiek napisów, przy pobieraniu tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones