PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 60 003
oceny
7,3 10 1 60003
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Dla mnie odcinek genialny. Mimo ze jest to serial Sci-Fi to wydaje się on bardzo realny. Dla mnie jest on jak narazie bardzo dobrym serialem który równa się do Lost i Prison Break. Jakie są wasze opinie.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Szarku

Moja opinia jest podobna... Ciekawy pomysł ...po obejrzeniu pierwszego odcinka spodobała mi się postać ĆPUNA który maluje obrazy z przyszłości...

użytkownik usunięty
Szarku

Na mnie pliot wywarł dobre wrażenie ale martwiłem się trochę, że mimo ciekawej koncepcji scenarzyści nie będą mieli za dużo do powiedzenia. Ale po tym drugim odcinku widać, że ten serial ma olbrzymi potencjał, który raczej nie będzie zmarnowany. Postacie i wątki robią się coraz ciekawsze. Ostatnia scena z Japończykiem - WOW przecież to było coś :)

ocenił(a) serial na 7
Szarku

Mi też serial się podoba, ale szczerze mówiąc myslałem że mnie bardziej wciągnie, ale to już moje odczucie.
2 odcinek w mojej ocenie lepszy od pilota...oby forma dalej szła w górę.

ocenił(a) serial na 8
Sc0rpi0

serial rewelacja !!! jak narazie najlepszy nowy serial tego sezoun ...

Szarku

no serial jest masakryczny pomysł bardzo dobry fabuła brnie do przodu i ten grzybek na koncu drugiego odcinka ja chcę wiencej :D hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones