PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 60 003
oceny
7,3 10 1 60003
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Pytanie do obeznanych

ocenił(a) serial na 6

Witam!

Niedawno skończyłam sezon 2 i nie jestem przekonana, czy zabierać się za pozostałe dwa. Po pierwsze, słyszałam, że zakończenie 4 sezonu nie jest zakończeniem. Czy rzeczywiście fabuła jest urwana w takim momencie, że pozostawia to po sobie jedynie rozczarowanie? Nie mam nic przeciwko nierozwiązanym wątkom, pod pewnym warunkiem i tu dochodzimy do punktu drugiego. Otóż, jedynie trzy postacie z tego serialu budzą moją sympatię - w kolejności: Matt, Hiro i Noah. Nienawidzę natomiast Petera i Sylara. Dlatego chciałabym wiedzieć, czy moje ulubione postacie przewijają się w fabule w interesujący sposób, czy też są pominięte (jak to się z Mattem często dzieje). Tak samo, czy Peter i Sylar nie pojawiają się zbyt nachalnie, jeszcze bardziej overpower. Jeżeli 4 sezon urywa się pozostawiając ich kwestie nierozwiązane (szczególnie Matta), to również byłabym wdzięczna za informacje.

Słowem, czy biorąc pod uwagę powyższe kwestie, powinnam brać się za ciąg dalszy Heroesów? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi, ale bez zbyt wielki spoilerów ;)

ocenił(a) serial na 8
Rachel3

Twoje ulubiony postacie będą dalej, i te których nienawidzisz też. Jeśli chodzi o Matta to jego wątek w sezonie 3 mi się bardzo podobał. Oczywiście że serial się urywa po 4 sezonie, został przecież anulowany. Za rok może zobaczymy kontynuację.

Myślę że obejrzeć warto. Dla mnie 3 sezon był najlepszy. W 4 było troszkę gorzej.

ocenił(a) serial na 10
Rachel3

Pierwszy sezon wciągnął mnie na tyle, że wszystkie odcinki wraz z sezonem drugim obejrzałem jeden po drugim z malutkimi przerwami na uzupełnienie napojów czy przekąsek :)
Osobiście bardzo przypadł mi do gustu i żałuję, że nie udało się dokończyć serialu. Zobaczymy co przyniesie rok 2015.

ocenił(a) serial na 6
DoLeCk

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Sądzę, że rzeczywiście się skuszę i skończę. Zwłaszcza, skoro ma się pojawić ciąg dalszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones