PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 994
oceny
7,3 10 1 59994
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

nie wiem czy był taki temat ale co tam :). Ktora z dziewczyn z Herosow podoba wam sie najbardzej? Myśle że jest kilka ładnych dziewczyn. Mi najbardziej podoba sie Maya czyli Dania Ramirez. Ech po prostu jest boska, ogólnie to lubie takie czarnulki, brunetki, może to dlatego... Claire też jest ładna ale troszke niska ;).

Tehmaster

może raczej NAJPRZYSTOJNIEJSZY HEROS ;P
Moi ulubieńcy:
1)Milo Ventimiglia jako Peter <3
2)Zachary Quinto jako Sylar <333
3)Santiago Cabrera jako Isaac Mendez ;p

Ale Hiro Nakamura jest najsłodszy ;p

ocenił(a) serial na 7
Czarodziejka_z_Ksiezyca

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Nadal nie mogę się zdecydować, czy bardziej podoba mi się Milo/Peter (ach te oczy),czy Zach/Sylar (całokształt). To ja proponuję połączyć oba tematy w jedno. Wybierzmy najprzystojniejszego Herosa i najładniejszą Heroskę. co Wy na to?

ocenił(a) serial na 7
xena_4

Zapomniałam dodać... Z mojego punktu widzenia, najładniejsza jest zdecydowanie Ali Lalter, czyli Nikki/Jessica/Tracy w jednym.

xena_4

Myślę,że ogólnie ze wszystkich aktorek Ali Lalter (Nikki/Jessica/Tracy) najlepiej wygląda i jest najlepszą aktorką w tym serialu na równii z Sylarem ;-))

Ciężko wybrać między złym chłopcem Sylarem a dobrym i wrażliwym Peterem ;))

ocenił(a) serial na 10
Tehmaster

Stawiam na Alison Larter !!! Jest piękną kobietą , co dla Claire zgadzam się z Tehmaster że jest ładna ale jak na moje oko jej wygląd nie przypomina kobiety lecz bardziej dziewczynki ... ma bardzo dziecięcą urodę jak na swoje latka ;)
Chodź nie mówię że to źle ;P Ale zdecydowanie obstawiam Ali ;)

ocenił(a) serial na 7
barbiedeplastico

Claire ma taką dziwną urodę. Raz wygląda jak dziecko, a raz jak dorosła, udająca dziecko.

"Ciężko wybrać między złym chłopcem Sylarem a dobrym i wrażliwym Peterem ;))"

Ja właśnie mam ten problem, oglądając teraz czwartą serię. W jednej chwili zachwycam się cudownie niewinnym Peterem, a za chwilę błądzę wzrokiem po zajebistej sylwetce Sylera i mam bardzo niegrzeczne myśli (i przy okazji cieszę się, gdy udaje mu się kogoś wkurzyć). To tak, jak wybierać między aniołem a diabłem. Hmmm.... Który lepszy?

xena_4

i to właśnie jest najlepsze w tym serialu, że ma się swoich ulubieńców wśród pozytywnych i negatywnych postaci, a z niektórymi to do końca nie wiadomo po czyjej są stronie :)

xena_4

"Ciężko wybrać między złym chłopcem Sylarem a dobrym i wrażliwym Peterem ;))"

To rozstrzygnę spór i powiem, że Peter :D Mi osobiście Sylar się nie podobał wcale....
Ale i tak byłam najgłębiej zakochana w Hiro :D To był mój idol xD
Zawsze mi się podobają najbardziej takie postacie w serialach :)

Co do kobiet - Claire faktycznie ma dziwną urodę... Tylko dla mnie raz wyglądała ślicznie, raz zupełnie przeciętnie. I figury to ona przepięknej nie ma ;)
Ale chyba zgodzę się z założycielem tematu i powiem, że Maya :)

ocenił(a) serial na 7
karolina225

To ja chyba pozostanę przy Sylerze. W przeciwieństwie do Petera, ciągle mnie zaskakuje. Jest na przemiam zły na cały świat, a za chwilę jawi się niczym mały zagubiony chłopiec. To czyni go ciekawszym. No i ta nietypowa uroda...

Z kolei Petter jest taki przewidywany. Co nie przeszkadza w zatapianiu się w jego przecudnych oczach :P

Co do Herosek - dziwię się, że nikt tutaj nie zwrócił uwagę na niesamowitą biegaczkę z nastroszonymi,bardzo jasnymi włosami. Jak dla mnie jest prześliczna.

ocenił(a) serial na 7
Tehmaster

Hayden Panettiere for sure :)

ocenił(a) serial na 10
Kamila186

Ali Larter
Niki Sanders / Jessica Sanders / Tracy Strauss nie ma gifów więc w nawiasie :D (mrugam brwiami) :D ciacho

ocenił(a) serial na 7
damian252

Z ciekawości znów obejrzałam po latach pierwszy odcinek pierwszej serii. Dziwię się sobie, że mogłam zapomnieć o takim przystojniaku jak Isaac Mendez. Szkoda, że cieszył nasze oczy tak krótko...

ocenił(a) serial na 8
Tehmaster

Maya!
Nikki, ale Tracy już nie, wtedy wk*rwia :P
Lydia

ocenił(a) serial na 10
Tehmaster

możecie o niej pisać co chcecie , ale zdecydowanie Claire (Hayden Panettiere) może i wyglada młodo ale z roku na rok sie wyrabia , a na drugim wspólnie , Niki,Jessica,Tracy (Ali Larter) i Maya (Dania Ramirez)

Tehmaster

Heros to dla mnie oczywiście Sylar ^^ uwielbiam go za głos/wygląd/charakter ogólnie całokształt :D Jednak gdy na początku 1 serii jeszcze go nie było to nawet nie pomyślałam, że może być ktoś lepszy niż Peter. Więc dla mnie mają prawie remis :)
Co do herosek to jestem za Nikki/Jessica/Tracy i biegaczką Daphne. Zawsze żałowałam, że zginęła...
Nie wiem czemu zawsze mnie bardziej ciągnie do złych postaci, więc Ali Larter i Zachary Quinto to moi ulubieńce :)

ocenił(a) serial na 7
Toille

Powinnaś jeszcze dodać, że Ali i Zachary to najlepsi aktorzy z całej obsady.

xena_4

Bo są. Chodzi mi o to, że ci aktorzy są jednymi z moich ulubionych oprócz Heroes :)

użytkownik usunięty
Toille

Moimi też... :) Uwielbiam Zacharego ! Niesamowity aktor.. Ma ogromny talent i urok osobisty. A jako Sylar jest po prostu doskonały... Do tego Ali - również świetna !

ocenił(a) serial na 9
Tehmaster

Najładniejszą Heroską jest rzecz jasna Daphne. Szkoda, że zginęła... Zawsze byłem fanem Brea Grant, a gdy dowiedziałem się, że zagra w 3 sezonie Herosów byłem wniebowzięty!

mikeset

Claire ma przecudowny taki melanholijny uśmiech. Maya tez piękna kobieta.

ocenił(a) serial na 9
Baku_124

Szkoda ,że Daphne zgineła...

użytkownik usunięty
Tehmaster

Claire :)

ocenił(a) serial na 8

zgodzę się że Claire, jest pozytywną postacią, co z tego że niska nie każdy jest idealny :)
Niki Sanders oczywiście też
polubiłam też Elle Bishop, myślałam że będzie z Sylarem a tu taki myk....
a z Herosów Sylar i Peter :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones