PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 994
oceny
7,3 10 1 59994
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

"To może być jeden z największych powrotów od wielu lat. "Herosi" - serial stacji NBC emitowany w latach 2006-2010 może zostać wskrzeszony przez MSN. W jaki sposób i skąd taki pomysł?

Microsoft Network to kolejne wielkie przedsiębiorstwo, które rozpoczyna tworzenie swoich oryginalnych programów i seriali. MSN, który chce emitować swoje pozycje na nowej konsoli Xbox prowadzi rozmowy ze stacją NBC dotyczące wskrzeszenia "Herosów"."

Szczegóły utrzymywane są w tajemnicy, ale wiadomo, że MSN jest zainteresowany wznowieniem emisji jednego z najpopularniejszych seriali NBC Universal. Głównym założeniem jest stworzenie nowych historii i bohaterów umieszczonych w uniwersum "Herosów", które przeplatać się będą z gościnnymi występami znanych postaci.

W lutym MSN zatrudnił byłego dyrektora NBC Jadę Mirandę, który ma zająć się ofertą programową na XBOXa następnej generacji, a idea przywrócenia "Herosów" to jeden z jego pierwszych pomysłów. Rozmowy pomiędzy MSN i NBC trwają. Niebawem powinniśmy poznać więcej szczegółów."

źródło: hatak kropka pl

Kto jest za?

ocenił(a) serial na 10
damianspoko07

Jak najbardziej za ,tylko żeby były równie dobre efekty specjalne ,jacyś wyraziści bohaterowie i częste występy gościnne :P

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

szkoda, że tylko gościnnie. :(

baca130

powrót serialu super, ale racja szkoda ze gościnnie...

ocenił(a) serial na 10
damianspoko07

Zdecydowanie jestem za :D

ocenił(a) serial na 8
damianspoko07

no jak najbardziej :):):)

ocenił(a) serial na 9
damianspoko07

Jak najbardziej za!! :D Ale gościnnie? Byle było jak najwięcej gościnnego Sylara i Petera.;)

użytkownik usunięty
damianspoko07

Taaaaal ! ! :D

użytkownik usunięty
damianspoko07

Oczywiście że jestem za!!! Nigdy jakoś nie mogłam pogodzić się z zakończeniem serialu na 4 sezonie. Tylko że jakoś szkoda mi starych bohaterów.... brak kluczowych postaci takich jak Sylar grany przez wspaniałego Zacharego Quinto czy wielu innych, nie w sposób wszystkich wymienić to ogromny minus .... ich dalsze losy nie zostały do końca wyjaśnione.

damianspoko07

jeżeli Microsoft rzeczywiście zrobi kolejny sezon Herosów to kupię od nich X-klocka w ramach podziękowania. To mój ulubiony serial

użytkownik usunięty
damianspoko07

Całkiem nowe postaci i calkiem nowe wątki to może być, bo ostatni sezon to była taka szmira, że szkoda gadać.

ocenił(a) serial na 7

"Herosi" w wersji nowszej zmienionej, jak najbardziej jestem ZA. Ale pod warunkiem, że będzie dużo Sylara :)

użytkownik usunięty
damianspoko07

Wierzę w twórców i skoro zdecydowali się na odświeżenie sądzę, że mają jakiś dobry pomysł! I NICZEGO NIE PRAGNĘ TAK BARDZO, JAK NATHANA W NOWYM SEZONIE.

damianspoko07

Jeśli bedzie Peter i Sylar to jestem za ale nie gościnnie! :)

secundus

musi być black and white character ^^

damianspoko07

Herosi się opierali na Sylarze oraz na "mężczyźnie w rogowych okularach" + trochę na jazdach robionych przez Angelę Petrelli i Petera. Niestety pierwsza dwójka byłaby wielką siłą serialu - niestety, bo wątpię aby ich przekonali. Chociaż może... :)
tak czy siak, trzymam kciuki :)

ocenił(a) serial na 10
damianspoko07

Ekhem..http://ha tak.pl/artykuly/serial-herosi-powraca-w-formie-komiksu

Czy teraz wszystko musi być kontynuowane w postaci książek lub komiksów !?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones