PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 984
oceny
7,3 10 1 59984
6,8 5
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Jakieś podobne ??? 

ocenił(a) serial na 10

Szukam seriali podobnych do heroes.Widziałem już 4400 misfits alphas tajemnice smallvile i no ordinary family.

ocenił(a) serial na 10
terron

pod podobne mam na myśli gdzie są supermoce
kyle xy,fringe,haven,Gdzie pachną stokrotki,Czarodziejki,the cape

ewentualnie chuck,doktor who, nie z tego świata ale tam już mniej tych mocy

kamil665544

chuck polecam ale tam nic z fantastyki nie ma :) ale dużo szpiegowania :)

ocenił(a) serial na 10
kKahlan

jak to nie a intersect to nie fantastyka ;p ? zwłaszcza ten w 3 sezonie (2.0 bodajże)

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

widziałem all oprócz the cape .Chodziło mi bardziej o bohaterów ze zdolnościami .

ocenił(a) serial na 9
terron

Polecam Being Human albo przygody Merlina.
Swego czasu bardzo podobał mi się serial Ziemia 2.
Gdzie pachną stokrotki też jest fajny ale to nie ten typ serialu chociaż bohater też ma moc.
Smallville zwłaszcza nowe sezony całkiem ciekawe i więcej bohaterów obdarzonych mocami polecam.
No i może jeszcze jeden to "No Ordinary Family" całkiem niezły - rodzinka obdarzona supermocami.
Mam nadzieję, że pomogłam.

ocenił(a) serial na 10
wampek15

Wszystkie oglądałem .Jakoś wcześniej umkną mi gdzie pachną stokrotki.Ale i tak wielkie dzięki.Kurcze za dużo czasu mam na te seriale .W sumie wszystko co godne uwagi to już widziałem .Dlatego pytam wyjadaczy na forum .Bo z wyszukiwarki nie wszystko da się złapać.

terron

Polecam Cień anioła (Dark angel) http://www.filmweb.pl/serial/Cie%C5%84+anio%C5%82a-2000-31904
, nie jest to najnowszy serial ale moim zdaniem chyba nawet lepszy od herosów;)

ocenił(a) serial na 10
Paulla___

Widziałem parę odcinków kompletnie mi nie podszedł .Nie mówię że jest zły po prostu czasem tak jest że nie idzie polubić bohaterów

terron

Ciężko Ci dogodzić;)) Z SF mogę zaproponować jeszcze continuum http://www.filmweb.pl/serial/Continuum-2012-649928. Nie nastawiaj się za bardzo na rewelacyjny serial.... przynajmniej według mnie ... ale zawsze warto spróbować. A i każdy kolejny odcinek jest coraz lepszy:)) Powodzenia:D

ocenił(a) serial na 10
Paulla___

nie chodzi o to że ciężko po prostu kiedyś miałem strasznie dużo czasu i wszystko co mnie interesowało po kolei zaliczałem ale wiadomo że coś mogłem przeoczyć a najlepiej spytać forumowiczów.

użytkownik usunięty
terron

Może te seriale, które zaraz wymienię nie są bardzo podobne do Herosów, ale ja tez jestem fanem tego serialu i The Vampire Diaries, The Secret Circle, True Blood, Supernatural, Czarodziejki i Przygody Merlina bardzo mi się spodobały.. więc możesz sobie obejrzeć, któryś z tych..
Pamiętaj, że każdy serial rozkręca się po 3, 4 odcinkach więc nie odrzucaj ich od razu. ;D

ocenił(a) serial na 10

widziałem all oprócz merlina ale tego mi się nie chce oglądać .

terron

Ja osobiście uwielbiałem oglądać "The 4400", według mnie jeden z lepszych seriali o tematyce syfy, który pobudza wyobraźnię w kwestii jak fajnie byłoby mieć jedną z mocy bohaterów :)

Aaaa, sorka nie doczytałem, że już oglądałeś.

terron

Szukam serialu oglądałem go chyba na Polsacie w Ok 2008-2011 r leciał rano Ok 8-10h to chyba było o przenoszeniu się w wymiarach albo czasie ale nie pamietam o co dokładnie chodziło, wiem że mieli pomagać zwyklym ludziom xd pamietam scenę jednego z odcinków gdzie chłopak każe uciekać innemu bo ma się coś stać, jest tez z nimi dziewczyna, potem są na jakimś dworze i odbywa się tam chyba jakiś bal wszyscy są poprzebierani jako szlachcice i szlachcianki i wgl a potem okazuje się że to roboty w przebraniach - nie wiem dokładnie jak to było ale się tg bałem XDD pamietam też ze w innym odcinku było coś o potworach w koszmarach sennych i pamietam jak jakieś dzieci rysowały te potwory - jeśli ktoś ogarnia moją psychikę i to co napisałem i wie co to za serial to byłbym bardzo wdzięczny XDD

ocenił(a) serial na 8
daniel_stelmach

Brzmi baaaardzo Doctor Who!

terron

Z herosami bardzo kojarzy mi się też inny serial albo film oglądałem jak byłem młodszy chyba na TVP 1 albo 2 tez była chilliderka i myślałem ze to właśnie cherosi ale jednak nie, grupka osób miała pomóc kobiecie w jakimś biurze( było ciemno, scena w klimacie ataku na clair z herosów w szkole ) próbują n czas aby ją uratować, kobietę zabija w końcu morderca a chiliderka chyba piłkarz i inni się spóźniają, pamietam jeszcze albo urywek albo jakiś plakat jak oni biegną przez oświetlone boisko, chyba w deszczu (klimat troszkę jak w fifie) na tym boisku chyba zabija inną chilliderke
Jeśli ktoś ogarnia jaki to serial lub film to byłbym bardzo wdzięczny XDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones