PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 60 002
oceny
7,3 10 1 60002
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Heroes Reborn

ocenił(a) serial na 9

Ale nowinka NBC zapowiedziała powrót Herosów w 2015 roku, obiło się Wam o uszy?

Nym90

właśnie na facebooku na stronce serialu pojawiła się wiadomość i trailer który nic nie w nosi niestety.... oprócz tego że w 2015 roku będzie.
ale fajnie sama ta myśl daje radość :D

ocenił(a) serial na 8
Nym90

Super może wrócą z jakimiś świeżymi pomysłami.

ocenił(a) serial na 8
Nym90

Czekam na więcej newsów. Właśnie obejrzałam "trailer" dzieki fb :D
Na razie sporo jest tutaj: www.deadline.com/2014/02/nbc-heroes-miniseries-2015/

Dla tych, co z angielskim na bakier - nowe postacie, chociaż twórcy nie wykluczają, że oryginalni bohaterowie wrócą. Mogą, ale nie muszą. Genneralnie fabuła na tym samym będzie się opierać - moce :)

aleera89

Ja sobie nie wyobrażam serialu bez Sylara, Petera i Claire.... no i oczywiście Hiro

ocenił(a) serial na 8
dudo90

Ja tak samo, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :D

ocenił(a) serial na 8
aleera89

Hiro ma być! Podobno już potwierdził to na twitterze :D

Nym90

to świetna informacja!!! już nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) serial na 9
Nym90

http://www.youtube.com/watch?v=xXUjpHHfTLY

ocenił(a) serial na 9
mlodszylele

Mini seria ma się składać z 13 odcinków. Ciekawe jaką historię dokładnie nam pokażą.

ocenił(a) serial na 9
Nym90

U MADE MY DAY
właśnie dzisiaj się o tym dowiedziałem, szkoda że serial nie pojawi się w tym roku, ale i tak będę czekał z niecierpliwością, mam nadzieję, że większość aktorów będzie ta sama, czyli Sylar, Hiro, Claire i Peter
Czekam na więcej nowych informacji na ten temat

ocenił(a) serial na 9
Sylar_Heroes

Podobno całą mini seria ma opowiedzieć nowe historie. Ale bardzo bym się ucieszył jakby pokazali starych aktorów. :P Znów sobie przypomnieć Sylar potrafi namieszać. ;D

ocenił(a) serial na 9
Nym90

tak, niestety masz racje, poczytałem trochę i ma być to remake, nowi aktorzy i fabuła ma iść od początku, ale tym razem ma się zakończyć prawidłowo. W sumie szkoda że nie jest kontynuacja, ale z drugiej strony 13 odcinków po 45minut z nową/ lub podobną historią przedstawioną prawidłowo od początku do końca, może być ciekawie. Fabuła i treść nie były by przedłużane wszystko musiało by się dziać w skróconej i szybszej wersji. Powinno być więcej pokazanych mocy i lepszy/potężniejszy Peter :]
oraz ciemniejsza strona Sylara :]

Nym90

super informacja, ale nie wyobrażam sobie tego serialu z innymi aktorami, żeby nie było jak z Misfits ...

ocenił(a) serial na 8
Nym90

Oby Peter wrócił :)

bilomino

A ja uważam, że zmiana obsady na dobrze wyjdzie serialowi. Co to wyczyniali twórcy w ostatnich sezonach wołało o pomstę do nieba (martwy Nathan jako Sylar, Sylar jako trzeci brat Petrelli), nawet najgłupszy komiks miał więcej sensu i logiki. Najważniejszy w pierwszej serii był znakomity scenariusz, zaprojektowany perfekcyjnie od początku do końca, potem już było tylko odcinanie kuponów. Sam pomysł serialu o ludziach z nadludzkimi mocami ma nieograniczony potencjał, więc jeśli scenarzyści przyłożą się do pracy i rozpiszą dobrze plan serialu na kilka sezonów, to może być świetna produkcja, którą cieszyć się będziemy przez lata.

ocenił(a) serial na 10
Nym90

Właśnie zobaczyłem przypadkiem na h*tak.pl i byłem miło zaskoczony.Bardzo dobra wiadomość.W życiu bym się nie spodziewał.Mam tylko nadzieję,że postawią ten serial na nogi,żeby 5 sezon nie był zakończeniem,ale początkiem czegoś nowego.

użytkownik usunięty
Nym90

Premiera Heroes Reborn odbędzie się w 2015r. Mi się nie śpieszy byle nie skopali fabuły tak jak w połowie 3 sezonu.
Serial który osiągał największe wyniki oglądalności w NBC został zakończony z powodu niskiej oglądalności i moim zdaniem to wszystko przez scenarzystów. c:
Cieszę się, że Heroesi powrócą bo serial ma duży potencjał i twórcy mogliby nas zaskoczyć wieloma ciekawymi wątkami!
Mam nadzieję, że "przelotnie" pojawią się takie postacie jak Claire, Peter i Hiro... taki mały ukłon w stronę pierwszej historii.
Wątpię, by Hayden powróciła do stałej obsady, bo obecnie gra w Nashville.
Sylar'a nie chcę bo to co zrobiono z nim w czwartym sezonie to jakaś komedia.

ocenił(a) serial na 10

To, że Hayden gra teraz w innym serialu nie znaczy, że nie znajdzie czasu na Herosów ;)

użytkownik usunięty
martoos16

Niby prawda, ale nie każdemu aktorowi pozwalają grać w kilku serialach jednocześnie... tak słyszałem :x
Tak w ogóle to jako jedyna z obsady Heroes'ów pojawiała się w każdym odcinku, więc zawsze jakaś szansa istnieje,
że Hayden pojawi się w Rebornie ;)

ocenił(a) serial na 10

To, że Hayden gra teraz w innym serialu nie znaczy, że nie znajdzie czasu na Herosów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones