PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709874}

Heroes: Odrodzenie

Heroes Reborn
6,4 3 147
ocen
6,4 10 1 3147
Heroes: Odrodzenie
powrót do forum serialu Heroes: Odrodzenie

Jak myślicie ? Ponoć z serialu się nie dowiemy bo II sezonu nie będzie.

ocenił(a) serial na 4
krzysiupl

Serial jest kiepski mimo olbrzymiego potencjału. Twórcy zdołali osiągnąć to, co w kolejnych sezonach poza rewelacyjnym pierwszym oryginalnych Herosów, czyli wszystko spieprzyli. Na koniec rzucili jako ochłap smaczek co do ojca bliźniaków, bo temat interesował fanów od początku Heroes Reborn, a nie był w serii ani razu poruszony. I jeszcze ubili w tym koszmarku największego badassa z pierwszego serialu, czyli Noah. Jak na moje, to ojcem bliźniaków może sobie być Miś Uszatek - mam to gdzieś. Pewnie za parę lat wyjdzie Heroes Afterlife, albo Heroes Apocalipse albo inne gówno z tytułem rodem z Resident Evil, gdzie głównym wrogiem będzie tenże ojciec - już się ku&fa nie mogę doczekać tej kolejnej porażki...
A odpowiadając na Twoje pytanie: Patrząc na idiotyczne pomysły scenarzystów/producentów Heroes Reborn (i ostatnich sezonów Heroes), to ojcem pewnie mógłby być Sylar (co byłoby żałosne, ale mocno pod publiczkę). Jeśli nie, to pewnie wprowadzą nową potężną postać, a potem i tak całość spartolą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones