PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709874}

Heroes: Odrodzenie

Heroes Reborn
6,4 3 147
ocen
6,4 10 1 3147
Heroes: Odrodzenie
powrót do forum serialu Heroes: Odrodzenie

Nie jest najgorzej, ale denerwujący jest fakt zniknięcia Petera i Sylara, jako dwóch kluczowych postaci pierwszych sezonów. Fabuła Reborn jest kontynuacją poprzednich części, ale twórcy chyba zastosowali metodę wyparcia, czyli "o nich nie mówimy", może widzowie ich zapomną. Brak Claire jakoś został wyjaśniony, natomiast na wytłumaczenie faktu zniknięcia postaci na których spoczywał ciężar fabuły czterech pierwszych sezonów już chyba chęci zabrakło. Gorzej, że na miejsce "wycofanych" postaci, nie pojawił się nikt nowy - nowi bohaterowie są jacyś miałcy, słabi, przeźroczyści, a najpotężniejszymi mocami dysponują dzieci, co nie jest chyba najciekawszym rozwiązaniem. Bennet wozi je w te i wewte, probuje ukrywać tak jak było z Claire, ale jest to ciut nudne. Nie ma wyrazistego herosa, "z wizją" jak Peter, Sylar, czy Hiro lub Nathan, którzy pociągnęliby temat. Ciężar gatunkowy spoczywa na Bennecie - który tym razem robi tu za w pełni "dobrego" i "złej" Eriki. Herosi pomagają bezmyślnie tej drugiej, albo są dziećmi wożonymi przez tego pierwszego - sami nie mając pomysłu na siebie. W sumie obejrzałem 10 odcinków i nawet nie pamiętam żadnego z imion tych nowych herosów.

ocenił(a) serial na 2
Miku

Jak dla mnie nie wyjaśnienia co się dzieje z Peterem, Sylarem to jest olanie fanów oryginału i strzał w pysk. Żadnego wyjaśnienia dwa małe wspomnienia o Peterze i Sylarze i koniec, mamy was w dupie.

Powinno to być wyjaśnione, czy żyją czy nie, co się z nimi dzieje. Wątpię żeby takiego kozaka jak Sylar ktoś zabił, Peter według mnie przez ten czas też mógł odzyskać pełną moc, więc zabicie go tez by było trudne. Liczę że twórcy wyjaśnią to jeszcze a jak nie to nie ogląda, bo poziom i tak jest slaby.

ocenił(a) serial na 6
piechu_3

Brak Petera można wyjaśnić, mógł zginąć razem z innymi w wybuchu, w końcu stracił swoją całą moc, jak ojciec mu ją odebrał. Później odzyskał ale mógł mieć tylko jedną, czyli jak absorbował inną moc to tracił tą poprzednią. Nie miał już mocy Claire, więc mógł zginąć.

Bardziej ciekawy jest brak Sylara, jego nie tak łatwo by było zabić. Przecież również pozyskał moc od Claire, no chyba że ktoś mu wbił coś w ten punkcik w głowie i gdzieś sobie leży niby martwy. Lub znowu został uwięziony w swoim umyśle przez Parkmana.

Ja mam nadzieje że to jakoś wyjaśnią, jak nie to trudno.

zane_d

Sylar swój "punkcik w głowie" usunął gdy pozyskał moc zmiany postaci... Praktycznie nie ma szans żeby Sylar mógł w jakikolwiek sposób zginąć...

Eniu1234

W 3 sezonie był typ który tworzył czarne dziury, ten mógłby wykończyć Sylara, ale z tego co pamiętam popełnił samobójstwo..

ocenił(a) serial na 7
Miku

Brak tych postaci jest spowodowane odrzuceniem przez aktorów propozycji zagrania w tym serialu ze względu na natłok "innych" projektów. Znając życie chodzi głównie pewnie o kasą a twórcy (moim zdaniem) nie wyjaśniają póki co wątków związanych z tymi postaciami mając nadzieję na ewentualną współpracę z nimi w przyszłości (chociażby przy wątkach epizodycznych). Ja tak sobie to tłumaczę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones